RYCHLÝ A ELEGANTNÍ ÚČES S POMOCÍ DONUTU

donutvyčesaný účesdonut ve vlasechVytořte si podle videonávodu velmi moderní a elegantní účes z vyčesaných vlasů s pomocí kouzelné věcičky zvané ,,donut,,. Sledujte návod krok za krokem...

elegance v účesu drdol z donutu

Tento účes vytvoříte během několik málo minut. Postačí vám k němu zázračná věcička zvaná donut a pár pinetek. Donut koupíte skoro v každé drogerii za cca 50,-Kč. V případě, že donut nemáte po ruce, dá se použít obyčejná silonová drátěnka, v případě nejvyšší nouze srolovaná ponožka s ustřiženou špičkou :-) .

Tento účes se dá tvořit na kterémkoli místě hlavy, počínaje zátylkem a konče temenem...

Povedl se vám tento účes?

Podobné články

Cop z extra dlouhých vlasůFotonávod na rybí cop Rybí co v dlouhých vlasechPrvní část z našeho fotospeciálu je tady!! Přinášíme vám fotonávody na různě zaplétané a vyčesané účesy pro všechny příležitosti, které s trochou zručnosti hravě zvládnete. Stačí si jen vybrat...

Elegantně působící účes vyčesán do drdolu, na zadní části hlavy různě posepínané loknyPenelope Cruz - Krátce střižená ofinka ve vyčesaném večerním drdoluLežérně vyčesaný drdol z hnědých vlasů, s pěšinkou na straněFrancouzský drdol patří mezi nejznámější společenské účesy vůbec. Je symbolem elegance, šarmu a zároveň díky odhalené šíji působí i velmi sexy.

účes z rozpuštěných vlasůvyčesaný účesvyčesaný účes

Zaspala jste? Spěcháte? Nevíte si rady, co si narychlo počít se svými vlasy? Přinášíme Vám několik videonávodů na rychlé účesy pro tyto situace.

účes alá princezna Jasmínaúčes alá princezna Jasmínaúčes alá princezna JasmínaSnad každá dívka si přála být princeznou... Nechte se inspirovat videonávodem romantického účesu princezny Jasmíny z Aladina a splňte si tak trochu dětský sen :-)

Super, rychlé a efektní

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď