Krásné dlouhé vlasy v přírodních barvách - fotky

Dlouhé rovné hnědé vlasy s pěšinou uprostředObjemný blond účes s vlnkami Dlouhý moderní účes s ombre efektemDlouhé vlasy se hodí pro ženy, které rády pečují o své vlasy nebo rády vytváří účesy. Krásné dlouhé vlasy jsou ozdobou a v přírodních barvách působí přirozeným dojmem. 

Základem pro zdravé dlouhé vlasy je používat kvalitní přípravky na mytí, regeneraci, styling apod.

Dále by se měly používat kvalitní kartáče, které nepoškozují vlasy. Velmi oblíbený je např. Tangle teezer, který se skvěle hodí na rozčesávání mokrých vlasů.

Při fénování, žehlení nebo kulmování vlasů by se měly používat přípravky na ochranu vlasů před vysokým žárem. Dlouhé rovné vlasy není potřeba žehlit, aby měly přirozený objem. Vhodné je také používat kvalitní fén se studeným vzduchem.

Vlasy by se neměly mýt každý den, aby se pokožka hlavy nevysušila. Po umytí by se vlasy neměly nechávat příliš dlouho zabalené v ručníku, jelikož se tak pokožka hlavy také vysušuje. 

Wella:

Dlouhé rovné hnědé vlasy s pěšinou uprostřed Dlouhý moderní účes s ombre efektemObjemný blond účes s vlnkami  Dlouhé blond vlasy s lehkým zvlněním a pěšinou uprostředDlouhé blond vlasy s vlnkami a ofinou na stranu Dlouhé hnědé zvlněné vlasy s pěšinou na stranu

 Redken:

Dlouhé blond vlasy a pěšinou na stranu Dlouhé blond vlasy hozené dozadu s pěšinou vprostředDlouhé rovné lesklé vlasy v tmavě hnědé barvě Hnědý účes s nádechem do rezava s ofinou na patkuRomantický jednoduchý účes a obtočenými prameny  

Další dlouhé účesy nazeznete zde: >>Fotogalerie dlouhých vlasů<<

Další účesy od Wella naleznete zde: >>Fotogalerie Welly<<

Další účesy od Redken naleznete zde: >>Fotogalerie Redken<<

Máte dlouhé vlasy a pečujete o ně?

Podobné články

Polodlouhý rovný účes s ofinou na stranuLežérní lokny přehozené na stranu s patkouOhromný drdol s objemem a šikmou ofinou Co takhle si dát variaci letních střihů? Kolekci nazvanou „Muse Sky“ prezentuje mladá zpěvačka Sky Ferreira. Účesy v ležérním stylu jsou vhodné jak na běžné nošení tak i do společnosti.

Hebký účes na stranu s lehkými vlnkami s patkouLehce zvlněný culík z blond vlasů s objememRovný sestříhaný účes z dlouhých tmavých vlasůMáte dlouhé vlasy? Nebo toužíte po dlouhých vlasech a nevíte jak o ně správně pečovat? Přinášíme vám tipy, jak dosáhnout zdravých dlouhých vlasů či jak snadno a rychle prodloužit vlasy pomocí Clip – in.

Cop zčesaný na stranu z blond vlasů s ofinouKrátký rovný účes s vytočenými prameny a ofinouPolodlouhý účes s jemně zvlněnými vlasy ve střední blond barvěRedken představuje stylové účesy naladěné do slunečného počasí. Krásné a ženské účesy ve světlých barvách pro Vaši inspiraci

Elegantní culík s vyčesanou ofinou dovrchuJemné lokny z dlouhých vlasůZčesaný účes s vyčesanou ofinou dovrchuTrendy kolekce účesů plná mladosti pro ženy ve věku od 25 let od Pantene pro-V. Účesy z dlouhých vlasů, rozpuštěné či zčesané do culíku. Tyto slušivé účesy naleznete ve fotogalerii.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď